Është një nga personazhet që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP, vazhdon të komentohet.


Aktorja e njohur shqiptare, Monika Lubonja merr vëmendje me çdo postim që bënë në rrjetet sociale.

 

Lubonja për veç punës vlerësohet edhe për formën e mirë që shfaqet gjithherë duke treguar bukuri edhe pse është mbi të 50 – at.

 

Së fundi, ajo është pyetur për sekretin e kësaj bukurie dhe ajo kishte një përgjigje.