Këngëtarja Dua Lipa ka arritur së fundmi një tjetër sukses.

Përmes rrjetit të saj social,Instagram,Dua ka publikuar një foto nga platforma muzikore “Spotify” dhe ka zbuluar se albumi i saj “Future Nostalgia” rendit albumi dytë më i dëgjuar. Gjithashtu ajo ka treguar se po qëndron në krye të top listës në “Billboard Hot 100”

Image