Ajo ka pushtuar skenat në të gjithë Evropën në turneun e saj “Future Nostalgia”.


Dhe Dua Lipa e shfrytëzoi sa më shumë kohën e qëndrimit në Itali teksa shijoi një akullore në Firence të Italisë të martën.

 

Këngëtarja 26 vjeçe, dukej e pabesueshme e veshur me një mini-fund të shkurtër deri në kofshë dhe xhaketë sportive ngjyrë krem për daljen e saj.