Noizy dhe Stresi kanë treguar se i kanë lënë prej kohësh diss-et dhe armiqësinë, megjithatë, ata na surprizojnë çdo ditë e më shumë me deklaratat që bëjnë për njëri-tjetrin.


Ata kanë treguar shumë herë mbështetjen për njëri-tjetrin ndërsa fansat mezi po presin një duet.

 

Së fundmi, ka qenë Stresi ai i cili ka publikuar një foto të vjetër të reperit teksa ka shkruar:

 

“Në krahasim me atëherë s’ka lidhje fare. Tani është super super çun”, shkruan Stresi.

Kujtojmë që ky i fundit ka qenë në qendër të vëmendjes pas përplasjes me BMT.