Demi Rose ka “tronditur” rrjetin me postimin e fundit.


Me dy poza tejet joshëse ekspozoi të pasmet bombastike si dhe gjoksin gjigant në bikine të bardha.

 

Këto imazhe i realizoj në një fushë tenisi..

 

“Praktika e bën të përsosur!”, ishte mbishkrimi i postimit i cili mori mbi 314 mijë pëlqime si dhe afër 3 mijë komente.