Këngëtarja Dafina Zeqiri vazhdon të jetë aktive në skenën e muzikës shqiptare.


Këngëtarja vazhdimisht ka lansuar këngë gjatë viteve të fundit. Edhe këtë vit ajo është duke vazhduar më të njëjtin ritëm dhe për këtë ajo sot ka lëshuar një mesazh në rrjetet sociale.

 

“Me këmbë në tokë, por ende shumë më lart së ju”, ka shkruar ajo teksa ka bërë foto provokative afër një makine “old-timer” me një fustan të shkurtër të zi që thekson format e saj.

 

Me këto foto ajo duket se ka paralajmëruar këngën e saj të re “Luje belin”, që këngëtarja planifikon ta lansojë këto muaj.