Dafina Zeqiri ka vendosur të ndryshojë look dhe këtë e ka treguar në Instagramin e saj këtë të dielë. Këngëtarja simpatike ka postuar fotot gjatë prerjes së flokëve nga miku i saj parukier.

Si gjithmonë Dafina ka guxuar të presë flokët ku edhe para disa vitesh i preu ato të shkurtra si djalë, por tani ajo i ka stiluar përreth qafës.