bler

Këngëtari Blero Muharremi duket se e ka përjetuar shumë keq ndarjen me Teuta Krasniqit. Në emisionin Wazzup të Klan Kosovës thuhet se ai tashmë se ai do të largohet nga Kosova. Klan njofton se Blero ka blerë biletë njëdrejtimëshe drejt Finlandës.

Blero dhe Teuta janë ndarë para pak ditësh. Këtë ata e kanë bërë të ditur nëpërmjet një deklarate për media.