Antonio Conte kërkon të përforcojë skuadrën e Interit që pjesën e mbetur të sezonit të “luftojë” me Juventusin për titullin kampion në Serie A.

Yong, Lingard, Eriksen, Chong dhe Olivier Giroud janë 5 objektivat e mëdha të merkatos së zikaltërve, shkruan radionacional.al.