Ka tre dekada që Bleona Qerreti është emër i njohur në mediat shqiptare.


Por, këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare shumë rrallë ka folur për familjen duke vënë më shumë fokusin tek dukja e saj.

 

Bleona kësaj radhe ka uruar babain për ditëlindje duke publikuar një foto me prindërit.

 

Nazmiu dhe Oli janë dy prindërit e saj, ndërsa këngëtarja e quan babain si heroin e saj.