Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi ka sjellë versionin e ri të këngës “Sacrifice”. 

Përmes rrjetit të saj social,Twitter Bebe ka lajmëtuar fansat se remiksi i “Sacrifice” mund të dëgjohet në platformat muzikore online.Kënga ka marrë deri më tani 10 milionë klikime dhe është pëlyqyer shumë nga fansat e këngëtares të cilët e kanë komplimentuar. 

“Sacrifice”, tashmë ka marrë rreth 10 milionë klikime në Youtube dhe po pëlqehet mjaft shumë nga fansat e saj.