beatrix

Çmimi i naftës nuk ka shqetësuar vetëm politikanët dhe përdoruesit e automjeteve por edhe personazhet e Show Biz-it.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, është ndalur në rrugë për të protestuar me miqtë e saj.

Mesa duket, kjo nuk është vetëm një ditë për të protestuar por edhe një ditë për të bërë foto argëtuese.