Lulzim Basha, me anë të një postimi në “Facebook” ka reaguar për hapjen e mbrëmshme të fushatës së Partisë Demokratike.

Basha shprehet se ishte një mbrëmje e mrekullueshme, duke shtuar se të gjithë bashkë të sjellim ndryshim, që të fitojë Shqipëria.

Postimi i Lulzim Bashës: 

Ishte një mbrëmje e mrekullueshme!

Me ndihmën tuaj ne do të sjellim ndryshimin për të gjithë shqiptarët dhe do të fitojmë.
Së bashku për ndryshim.
Shqipëria fiton!