Lulzim Basha akuzoi Edi Ramën duke thënë se ndonëse premtoi shëndetësi falas, futi këtë sistem në kolaps.

Kreu i opozitës theksoi se Rama është dështim dhe se duhet të largohet.

Premtoi shëndetësi falas për të gjithë por gënjeu. Shëndetësia është në kolaps dhe shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama është dështim. Ai duhet të largohet.”, shkruan Basha.

https://lapsi.al/2021/01/18/basha-nxjerr-video-n-cfare-premtoi-dhe-cfare-beri-rama-per-shendetesine/