Argjentina

Argjentina Ramosaj ka relaksuar vetën së fundmi në një udhëtim përrallor. Ajo së bashku me të dashurin e saj Dugin ndohen në Tajlandë me pushime.

Nuk kalon as edhe një ditë që Argjentina nuk poston qoftë edhe një foto të vetme në rrjetin e saj social Instagram për të treguar se është duke ja kaluar mirë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto me rroba banje pranë plazhit dhe me të dashurin teksa e ka shoqëruar me një mbishkrim: “Dashuria ime, shoku im më i mirë … shumë e lumtur të të kem ty”.