Letra Arben Ndoka 1
Letra Arben Ndoka 2
Letra Arben Ndoka 3
Arben Ndoka dorezon mandatin e deputetit. Lapsi.al mesoi se ai e ka marre vendimin pak ore me pare dhe ia ka bere ate te ditur grupit te PS me ane te nje letre te hapur. Ndoka u akuzua nga opozita si deputet me te shkuar kriminale. Ai rezulton i denuar ne Itali.