Një nga femrat më të bukura shqiptare, Angela Martini merr vëmendje në çdo postim.


Duke qenë një modele atraktive dhe në lëvizje, së fundi gjendet në Itali – Milano.

 

 

Por, vëmendje morën disa imazhe të Miss universe Albania ku ka pozuar në rrugët e Milanos me këmishë të zbërthyer.

Martini dukej në formë të mirë dhe mjaft provokuese derisa nuk i mungonte buzëqeshja në fytyrë./Kosovarja/