Aktori i njohur Shia LaBeouf dhe Mia Goth janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti u pa duke ecur në Pasadena, Kaliforni duke shtyrë një karrocë fëmijësh  gjatë fundjavës. Është e paqartë se kur lindi Gothi dhe nëse ata mirëpritën një djalë apo vajzë.Lajmi për shtatzëninë  u konfirmua në shkurt pasi aktorja,  u pa teksa vraponte, e veshur me një bluzë të bardhë me mëngë të gjata që ekspozonte barkun e rrumbullakosur.

Goth dhe LaBeouf u takuan për herë të parë gjatë xhirimit të dramës NC-17 të Lars von Trier Nymphomaniac: Vol. II. Ajo më vonë u shfaq në një video muzikore të LaBeouf të drejtuar në vitin 2014.Dyshja u martua në një ceremoni në Las Vegas në vitin 2016./Lapsi.al

Mia Goth gives birth, welcomes first child with Shia LaBeouf Mia Goth Is Pregnant, Expecting First Baby With Shia LaBeouf - E! Online