image-1fc87dcc3629d679a921f6a47a19ba959185c8aafa987c3313d09ee2099090ed-V copy
Një i vdekur dhe 6 të plagosur. Ky është bilanci i aksdintit të ndodhur sot pasdite në Tepelenë. Një furgon me pasagjerë është përplasur me një kamion. Viktima është shoferi i kamionit, Hysen Mema. Ngjarja ndodhi pranë Kalasë së Tepelenës. Dy prej të plagosurve janë në gjendje të rëndë shëndetësore dhe janë transportuar në spitalin rajonal të Gjirokastrë, ndërsa 4 të tjerët janë dërguar në spitalin e Tepelenës. Policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet e këtij aksidenti.image-852d742db67fb1a4852ee3401198c21cebe56e5fd998cada853e9d10cb165e49-V
image-2254d4ea941a0c7c56b96f5c46ab433fd12f9444b38743a404e29a009811ea53-V copy
image-326298bf8c2b8cda2506d26289eb4cb50fe55239648d4f437b8a18dea6424b23-V copy