Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Vlorë dhe paraprakisht dyshohet për 3 viktima. Një makinë ka qenë duke udhëtuar në drejtim të Vlorës me shpejtësi të madhe dhe dyshohet se ka goditur nga pas një makinë, e cila po ashtu ka goditur një tjetër, duke shkaktuar një aksident të trefishtë. Për pasojë dy makina kanë dalë nga rruga dhe kanë përfunduar në kanal.

Një prej makinave që ka dalë nga rruga duke pësuar dëmtime të mëdha. Një vajzë është nxjerrë nga makina e cila është copëtuar, ndërsa një person tjetër raportohet se ka mbetur i bllokuar në mjet. E mitura ndodhet në gjendje të rëndë

Lojtës Videosh

00:00
00:10