Andrea Agnelli nuk e ndoqi skuadrën për finale e Superkupës italiane, por e ka parë suksesin e juventusit të tij në distancë. E në fund ka festuar në rrjetet sociale. “Janë 10 vjet radhazi që fitojmë një trofe…kujtime të bukura, por më e mira është gjithnjë ajo që vjen”, ka shkruar presidenti bardhezi.

Në total nën drejtimin e tij, Zonja e Vjetër nga 2010 ka fituar nëntë kampionate, pesë Superkupa italiane e katër Kupa Italie. Aspak keq.

https://twitter.com/andagn/status/1352014679829327873?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1352014679829327873%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Flapsi.al%2F2021%2F01%2F21%2Fagnelli-feston-dhe-shigjeton-kritiket-fitojme-nje-trofe-prej-10-vjetesh-jo-keq%2F