Afer

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është padyshim një nga vajzat më të bukura të skenës. dreshaj ka qenë mjaft e përfolur viteve të fundit për ndarjen nga Shpati e më pas për lidhjen me Di Caprion por mesa duket tashmë gjithçka ka mbaruar dhe këngëtarja është në qetësi. Së fundmi Dreshaj ka publikuar foto nëpër rrjetet e saj sociale teksa shihet së bashku me motrën. Për nga bukuria mund të themi se janë të dyja në të njëjtin nivel. Mund të themi edhe se vetë fansat janë mahnitur kur kanë parë këtë foto.