Modelja shqiptare, Adrola Dushi është mjaft e ndjekur në rrjete sociale.


Vetëm në Instagram bukuroshja ka mbi 430 mijë ndjekës.

 

Së fundmi përmes një postimi në Instagram ajo pati një kërkesë për fansat “që të jenë vetja”, pasi sipas saj një origjinal vlen më shumë se kopjet.

 

“Bëhuni vetja, një origjinal vlen më shumë se 3628732992 kopje”,  tha ajo.

 

 

Rekomandime
...

Po paralajmërohet një grevë e re në Kosovë

  • 23/09/2022 | 08:30
...

Jasharaj sot përball Muratit dhe Nagavcit sot në Komisionin për Arsim

  • 23/09/2022 | 08:06
...

​Rama: Serbia ta njohë Kosovën dhe t’i kërkojë falje

  • 23/09/2022 | 08:03
...

Lajcak takohet me presidenten Osmani: Biseduam për dialogun Kosovë-Serbi dhe domosdoshmërinë për zgjidhje konkrete

  • 23/09/2022 | 08:01
Më të fundit
...

Adrola Dushi ka një kërkesë për fansat

  • 23/09/2022 | 09:13
...

‘The Special One’ për shumë arsye: Mourinho merr pjesë në videoklipin e reperit Stormzy

  • 23/09/2022 | 09:09
...

Këto janë çmimet për derivatet brenda 24 orëve të ardhshme, vetëm benzina lirohet pak

  • 23/09/2022 | 09:05
...

Nga sot nis stina e vjeshtës

  • 23/09/2022 | 09:02

Të tjera