Adelina Tahiri është mjaft aktive në rrjetet sociale.


Kohë pas kohë ajo ndanë momente të ndryshme nga përditshmëria e saj me ndjekësit.

 

 

Së fundi këngëtarja ka nisur pushimet në njërin nga vendet me luksoze në Turqi.

Nga atje ajo ka ndarë disa imazhe ku shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit dhe po duket jashtëzakonisht bukur dhe tejet tërheqëse./InfoKosova/