Adel

Këngëtarja Adelina Tahiri së fundmi ka qenë në qëndër të vëmendjes sa i përket jetës së saj private. U përfol së pari për një lidhje të re dashurie, se i mori të dashurin Anjeza Brankës, se u rrah nga ish i dashuri dhe se së fundmi fryu buzët.

Por të gjithë këto thashetheme këngëtarja na i hedh poshtë nëpërmjet demantimeve nëpër emisione të ndryshme si dhe deklarata në rrjetet sociale. Aktulisht këngëtarja është në lidhje me Rolan Sufon, ish-bashkshorti i këngëtares Anjeza Branka. Duket se tashmë Adelina & Roland janë një çift mjaft i lumtur.

E përderisa kanë marrë mjaft kritika dhe fyerje dhe sharje nga personat të ndryshëm, duket se ata nuk e kanë fare problem! Madje nëpërmjet postimit të një fotoje në Instagram, këngëtarja ka v?në një mbishkrim për ata që se kanë shumë qejf.
“Dashuri për ata që na duan. Repsket për ata që na urrejnë” – kishte shkruar këngëtarja.