zjarr1_1
Zyrat e Parkut të Ministrisë së Brendshme janë përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë sot pasdite, ndërsa ende nuk dihen shkaqet.

Forcat zjarrfikëse dhe policia janë në vendngjarje për të neutralizuar situatën.

Për momentin nuk ka më shumë informacion për dëmet e shkaktuara nga ky zjarr.