zaj
Pak orë me herët, në rrjetin social Instagram prezantuesja Alketa Vejsiu ka bërë publike një fotografi së bashku me këngëtaren Zajmina Vasjari.
Të dy bukuroshet duken në formë të mirë, madje Zajmina pak më shumë e zhveshur e si gjithnjë me linjat trupore shumë seksi.

Në mbishkrimin e fotografisë së bërë publike nga Alketa, duket që ajo me një llojë injorance ka komentuar duke e komplimentuar këngëtaren, kështu duke thënë “@zajmina_vasjari_ ylli i Petro Ninit qe ja ndrydhi gjithë djemve te gjimnazit qafen, kur e shihnin dhe s’ja ndanin syte @dancewithmealbania last episode”, raporton Indeksonline.

Për më shume rreth këtij mbishkrimi mund të flasë pjesa nga këngë “Hallakama” e reperit Ledri Vula, “Veti krejt, jom kon STAR edhe n’Fillore, Po, Star edhe n’fillore”.
Zajmina seksi nga Petro Nini.