222
Edhe pse homologu shqiptar Rama ia kujtoi që ndeshja e kthimit Shqipëri-Serbi do të luhet në Shkodër, kryeministri serb Vuçiç nuk e ka ende të qartë.

Përmes një postimi tjetër në Tëitter ai i është përgjigjur Ramës “Pa merak, Edi Rama, ne do të fitojmë ndeshjen, pa drona dhe pa ndihmën e askujt. Në stadium, në zemër të Tiranës. Apo në Elbasan, e njëjta gjë është nuk prish punë”- shpreht Vuçiç pasi e kupton që ndeshja nuk do të zhvillohet në Tiranë.

Me sa duket kryeministri serb është tejet i dëshpëruar nga ky vendim i CAS dhe s’po arrin t’i kuptojë mirë ato që i shkruan Rama.