hqdefault
Ka ndërruar jetë 28 -vjecarja Etleva Ndoka që u qëllua me dy plumba pistoletë paraditen e sotme në parukerinë e saj në Lezhë. Ajo ndërroi jetë në spital. Autori i vrasjes është Alfred Nikolli, 31 vjeç. Ai ka hyrë në parukeri me armë në dorë dhe ka qëlluar menjëherë ndaj 28-vjeçares. Motivet e krimit nuk dihen, ndësa autori është shpallur në kërkim.