armina_5

Modelja Armina Mevlani duket se nuk e ka kaluar edhe aq mirë ditën e sotme.

Kjo për arsye se bukuroshja ka marrë një ftohje dhe është detyruar që të qëndrojë e mbyllur brenda në shtëpi.

Ajo ka publikuar së fundmi një fotografi në Instagram Story, përmes së cilës ka shfaqur mëngjesin e saj, si dhe një gotë me qumësht të ngrohtë, të cilën është detyruar ta pijë për të përmirësuar shëndetin e saj.