ramabasha-1-730x440

Edi Rama ka ironizuar Lulzim Bashën, që meqenëse nuk ka për tu futur në zgjedhje, mund të “lozë” tani.

Në një foto të postuar në profilin e tij në Facebook, duken disa arinj që i afrohen një çadre, brenda së cilës me sa duket është “Luli” dhe e ftojnë të dalë për të lozur.

“Luli Luli dil të lozim. Zgjedhjet filluan e nuk e ka më njeri mendjen tek ti”,- shkruhet në foton që Rama e ka shoqëruar me disa të qeshura.