fghgyjuhyyuuuu

Në një intervistë për TVSH Zv.Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është pyetur se cilin do të preferonte kryeministër të Shqipërisë mes Bashës dhe Ramës. Ajo tha se Bashën nuk e llogariste fate sepse “ishte shumë i lehtë” ndërsa për Ramën shtoi se “me të edhe mund të konfliktohesh dhe të përplasesh” megjithëse për të ishte rrezik kombëtar.