rama11

Dy ditë pas takimit të dytë ku sërish nuk u arrit një marrëveshje dhe një ditë pasi njoftoi terheqjen nga zgjedhjet në Kavajë, Kryeministri Rama nuk ndal ironinë me kundërshtarët politike.

Në faqen e tij në FB, ai ka postuar një foto ironizuese, me Berishën, Basha dhe aleatin e tyre Nard Ndokën. “Kur futesh ne rrjete pa top”, shkruhet në foto, ilustrim nga filmi “Tomka dhe shokët e tij”, por që fytyrat e personazheve janë zëvendesuar me ato te politikanëve.