katy-cover

Rita Ora tashmë e ka arritur atë që ka dashur të bëjë që në fillimet e saja, të ishte një yll botëror dhe sot ajo është një yll me famë botërore.

Ajo në instagramin e saj ka postuar një foto bashkë me mikeshën e saj, Joan Smalls. Të dyja janë fotografuar nga revista prestigjoze “ V”, shkruan intv.al. Gjithashtu edhe Era Istrefi dhe Dua Lipa janë fotografuar nga kjo revistë prestigjoze amerikane, po ashtu edhe Rita më parë. Duket se Rita ka qenë e ftuar speciale në një festë e oraganizuar nga “V Magazine” ose pse jo mund të jetë në kopertinën e kësaj reviste nje ditë.