1. RADIO NACIONAL 93.6 mHz
  MUND TE DEGJONI ONLINE MUZIKEN ME TE MIRE SHQIPTARE VETEM NE RADIO NACIONAL 93.6 MHZ

Radio Nacional Live

 • Labi & Flori, Shokë Prej Vitesh

  Labi & Flori, Shokë Prej Vitesh

  Këngëtari Labinot Tahiri, i njohur si Labi është një ndër emrat më të njohur të estradës. Pavarësisht konkurencës ai duket të jetë shumë i shoqërueshëm me kolegët e tij. Të gjithë e dimë që ai është nga Kosova, por shumica...

 • Xhensila Myrtezaj Viziton Fëmijët Bonjak

  Xhensila Myrtezaj Viziton Fëmijët Bonjak

  Xhensila Myrtezi ka bërë publike disa fotografi në rrjetin social Facebook nga vizita që ka bërë ajo në një qendër të fëmijëve bonjak. Ajo është ka ndjerë emocione të veçanta dhe të paharrueshme, ndërsa është përlotur nga secili përqafim që...

 • Genta Ismajli Pranon Ta Ketë Rrahur Një Femër

  Genta Ismajli Pranon Ta Ketë Rrahur Një Femër

  Genta Ismajli ka qenë e ftuara e radhës në programin atraktiv ‘6 ditë pa Ermalin’, ku ka treguar me humor shumë çka për jetën e saj. E pyetur se pse vjen shpesh në Tiranë, Genta ka thënë sepse jam në...

 • Getoar Selimi, Si Charlie Chaplinit!

  Getoar Selimi, Si Charlie Chaplinit!

  Këngëtari Getoar Selimi njihet si një nga rep artistët më të mirë të momentin. Ai gjithashtu njihet edhe për stilin e tij interesant i cili e karakterizon. Ai pëlqen të vishet me markat më të njohura dhe të jetë çdo...

 • Kaltrina Selimi, Bëhet Nënë!

  Kaltrina Selimi, Bëhet Nënë!

  Këngëtarja Kaltrina Selimi ka qëndruar për një kohë larg muzikës dhe arsyeja ka qenë shtatëzania e saj. Mbrëmë nëpërmjet rrjetit social Instagram këngëtarja na ka bërë të ditur se ajo më në fund së bashku me bashkshortin e saj Dritonin...

 • Redon Makashi Së Shpejti Me Bashkëpunim

  Redon Makashi Së Shpejti Me Bashkëpunim

  Ka kohë që po i mungon skenës sonë. Por zëri i tij ende mbetet ndër më të bukurit. Bëhet fjalë për këngëtarin Redon Makashin, i cili duket se së shpejti do të vijë me një këngë të re e cila...

 • Plaçkitet Agoni I Tingulli Trent

  Plaçkitet Agoni I Tingulli Trent

  Reperi i grupit Tingulli 3nt, Agon Sylejmani, ka qenë viktimë e një plaçkitje të armatosur në rrugën e kombit. Sipas informacioneve që i posedon Telegrafi, plaçkitja e armatosur ndaj reperit të Tingulli 3nt ka ndodhur në rrugën e kombit, më...

 • Zaimina Vasjari Seksi Prej…

  Zaimina Vasjari Seksi Prej…

  Pak orë me herët, në rrjetin social Instagram prezantuesja Alketa Vejsiu ka bërë publike një fotografi së bashku me këngëtaren Zajmina Vasjari. Të dy bukuroshet duken në formë të mirë, madje Zajmina pak më shumë e zhveshur e si gjithnjë...

 • Noizy Shah-Mat Blerim Destanit

  Noizy Shah-Mat Blerim Destanit

  Rep këngëtari Noizy e aktori i njohur Blerim Destani kanë forcuar shoqërinë kohët e fundit, dhe duket se po u pëlqen të qëndrojnë së bashku. Në një fotografi të postuar nga Noizy në rrjetin social Instagram, shihet Blerim Destani si...

 • Altin Goxhaj shoqërohet në polici, për protestë të paligjshme

  Altin Goxhaj shoqërohet në polici, për protestë të paligjshme

  TIRANË- Shoqërohet në polici Kreu i Zyrës për Mbrojtjen e Konsumatorëve, Altin Goxhaj, për protestë paligjshme. Avokati Goxhaj është shoqëruar nga forcat e komisariatit nr.1 në kryeqytet pasi pritej të protestonte para Pallatit të Kongreseve, kundër rritjes së çmimit të...

RadioNacional.Al by powered by Proweb.al