Radio Nacional Live

 • Elita 5: Kënga “Më Fal” është Një Baladë E Punuar Me Shumë Përkushtim

  Elita 5: Kënga “Më Fal” është Një Baladë E Punuar Me Shumë Përkushtim

  Vokalisti i grupit Elita 5, Arif Ziberi, ka deklaruar në një intervistë për mediat shqiptare se “Më Fal” është një projekt filmik dhe jo videoklip i zakonshëm. Videoklipi “Më Fal” la pa fjalë analistët dhe ekspertët e shoubizit shqiptar dhe...

 • Kënga E Re E Labit Do Publikohet Së Shpejti

  Kënga E Re E Labit Do Publikohet Së Shpejti

  Këngëtari i njohur shqiptar, Labi, do të publikojë shumë shpejt një këngë të re. Këngëtari i shumë hiteve të njohura, së fundmi ishte pjesë e disa spekulimeve se do të hyjë në politikë. Labi këto pohime i hodhi poshtë, duke...

 • Edhe Presioni Fton Në Protestë

  Edhe Presioni Fton Në Protestë

  Rep artisti i njohur Presioni në faqen e tij zyrtare në rrjetin sociale ‘facebook’, ka lënë një mbishkrim ku të gjithë shqiptarët i fton të dalin në protestë të martën në Tiranë. Derisa thekson se ai do të jetë i...

 • Samanta, Gati Projekti I Ri

  Samanta, Gati Projekti I Ri

  Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella është në përfundim të projektit të saj më të ri muzikor që pritet të dalë këtë javë. Muzika është realizuar nga Kico n Torch, ndërsa melodia & teksti nga kolegja e saj Ronela Hajati –...

RadioNacional.Al by powered by WordPress