Radio Nacional Live

 • Bleona Në Kosovë Me Getin

  Bleona Në Kosovë Me Getin

  Bleona Qerreti duket tepër në formë pas ndarjes me Gani Bardhin, me të cilin pati një histori të gjatë dashurie. Këngëtarja duket se i është fitur me kokë projekteve të muzikës, dhe në këtë drejtim nuk kursen bashkëpunimet as me...

 • Greta Mbron Enin: Quhet “Zhveshje Skenike”

  Greta Mbron Enin: Quhet “Zhveshje Skenike”

  Klipi i ri “Motivi im” i Eni Koçit është kritikuar sepse në një skenë ajo shqafet nudo. Motra e Enit, Greta është shprehur se motra e saj nuk është zhveshur në klipe por ka realizuar atë që që quhet “zhveshje...

 • Kindl: “E Dua Afërditën

  Kindl: “E Dua Afërditën

  Kësaj here modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka hequr dorë nga artistët duke i kthyer sytë te një sportist, siç është hokeisti çek, Jakub Kindl. Pas disa mohimeve nga vetë ajo për lidhjen, i dashuri i saj i ri Kindl...

 • Dhurata Ahmetaj Zhvishet Në Ulqin

  Dhurata Ahmetaj Zhvishet Në Ulqin

  Këngëtarja e cila kohëve të fundit është bërë shumë e dashur për fansat, Dhurata Ahmetaj është duke kaluar momente të arta të jetës së saj. Pas disa muajve punë dhe sukseseve të shumta, Dhurata si duket ka vendosur që t’i...

 • Besniku I Nrg Band Guxon Dhe Zgjedh Një Ngjyrë Flokësh Të Tillë

  Besniku I Nrg Band Guxon Dhe Zgjedh Një Ngjyrë Flokësh Të Tillë

  Besoni apo jo ky është një nga artistët më atraktiv të skenës shqiptare Besnik Qaka, apo solisti i grupit NRG Band. Por do të thoni ju se çfarë i ka ndodhur në kokë, pse kjo ngjyrë. Besniku zakonisht luan me...

 • Gold Ag, Në Fund Të Korrikut Publikohet Videoklipi I Ri “Unë”

  Gold Ag, Në Fund Të Korrikut Publikohet Videoklipi I Ri “Unë”

  Reperi Arian Agushi, apo si e quajnë Gold AG, në një intervistë për gazetën Tribuna ka treguar arsyen se pse ka anuluar koncertet gjate muajit të Ramazanit. Po ashtu ai ka shpalosur edhe detaje për këngën e tij të re...

 • Labi Në Protestën E Mbajtur Në Mitrovicë

  Labi Në Protestën E Mbajtur Në Mitrovicë

  Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka vazhduar që të përkahë shqiptarët nga Maqedonia, duke qenë pjesmarrës në protestat që po zhvillohen gjithandej në trojet shqiptare. Ai ishte prezent në protestën e mbajtur në Mitrovicë, në të cilën u kërkua...

 • Zaimina Diplomohet Në Degën Arkitekturë

  Zaimina Diplomohet Në Degën Arkitekturë

  Këngëtarja Zaimina Vasjari ka postuar në rrjetin e saj social “Instagram” foto ku tregon se është diplomuar. Këngëtarja sapo ka hedhur në treg klipin e saj të ri “shumë” në të cilin ka pozuar tepër seksi dhe e zbuluar. Zajmina...

 • Afërdita Dreshaj, Së Shpejti Videoklipi “Mos Rri Larg”

  Afërdita Dreshaj, Së Shpejti Videoklipi “Mos Rri Larg”

  Modelja bukuroshe nga Kosova Aferdita Dreshaj ka lajmëruar në rrjetin e saj social se së shpejti do te sjellë klipin e saj të ri me titull “Mos rri larg”. Ajo po e sjell klipin në bashkëpunim me muzikën e Bleros...

 • Tuna: “Unë Do Të Protestoj Me Shqiptarët, Jemi Një”

  Tuna: “Unë Do Të Protestoj Me Shqiptarët, Jemi Një”

  Superylli shqiptar, Tuna, ka paralajmëruar se ajo do të protestojë për të drejtat e shqiptarëve në Maqedoni, teksa të njëjtën gjë u ka bërë thirrje edhe kolegëve të tjerë të saj këngëtarë që ta bëjnë. Ishte Labinot Tahiri ai që...

RadioNacional.Al by powered by WordPress