Radio Nacional Live

 • Neki Emra, Pëlqehet Kënga E Fundit!

  Neki Emra, Pëlqehet Kënga E Fundit!

  Këngëtari Neki Emra ka shprehur kënaqësinë e tij në facebook për rezultatin e marrë nga projekti i tij i fundit me Leonara Jakupin. “Çift ty dua të kem” për brenda një muaji arriti të pëlqehet deh të grumbullojë plot 100.000...

 • Rita Ora Me Nënën E Saj!

  Rita Ora Me Nënën E Saj!

  Ritës si duke nuk po i ecin gjërat ashtu siç do. Këtë vit ka përjetuar ndarjen nga ish- i dashuri i saj Calvin Harris, gjithashtu një ndër problemet më dramatike që u bë së fundmi është promovimi i veshjeve të...

 • Dafina Me Unazë Të Krishterimit – Revoltohen Fansat

  Dafina Me Unazë Të Krishterimit – Revoltohen Fansat

  Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri, ka publikuar një fotografi mjaft nxitëse në Instagramin e saj, ku shihet një unazë kryqi, që simbolizon fenë e krishterë. Kjo, natyrisht se ka nxitur reagimin e fansave të fesë islame, që ajo i ka të...

 • Suzana Tahirsylaj: Nora & Robert, A Jeni Të Sigurt?

  Suzana Tahirsylaj: Nora & Robert, A Jeni Të Sigurt?

  Jemi habitur të gjithë teksa kemi parë kronikën e pregaditur enkas për dasmën e Norës në emisionin 1 kafe ma Labin. Gjatë kronikës u shfaqënj mjaft shumë fytyra publike për ti uruar Norës & robertit për një jetë sa më...

 • Krimi në familje trondit sërish, babai vret vajzën, më pas vetëvritet

  Krimi në familje trondit sërish, babai vret vajzën, më pas vetëvritet

  Tiranë- Krimi në familje trondit sërish. Një vrasje e dyfishtë është regjistruar rreth orës 17:00 te pasdites në rrugën “Tefta Tashko” në kryeqytet, ku mësohet se një person ka vrarë me armë zjarri vajzën e tij dhe më pas edhe...

 • Agnesa Hadergjonaj, Me Fustanin E Mamit!

  Agnesa Hadergjonaj, Me Fustanin E Mamit!

  Kur themi ”Më e mirë e ëma se e bija” na vjen ndër mend edhe rasti i këngëtares sonë Albërie Hadërgjonaj me vajzat e saj Agnesa dhe Angjelina. Këngëtarja e cila po bëhet përditë e më e mirë na ka...

 • Çiljeta, Fernando Nuk Ka Instagram!

  Çiljeta, Fernando Nuk Ka Instagram!

  Dimë që shumë faqe në rrjetet sociale ishin hapur në emrin e këngëtares Çiljeta Xhilaga, aq shumë sa që madje para disa vitesh e detyruan këngëtaren të shkonte edhe në polici. Por që do arrinin të hapnin Instagram edhe për...

 • Adelina Ismaili, Tek Varri I Nënë Terezës, Për 17 Vjatorin E Vdekjes Së Saj!

  Adelina Ismaili, Tek Varri I Nënë Terezës, Për 17 Vjatorin E Vdekjes Së Saj!

  Këngëtarja Adelina Ismaili ka përkujtuar sot shenjëtoren e madhe, figurën e madhe shqiptare Nëna Terezë (Gonxhe Bojanxhiu) në 17 vjetorin e vdekjes së saj! “Në gjak dhe origjinë, jam SHQIPTARE. E djeshmja iku. E nesërmja akoma s’ka ardhur. Kemi vetëm...

 • Zaimina, Ndryshon Look!

  Zaimina, Ndryshon Look!

  Këngëtarja Zaimina Vasjari ka vendosur që më mos ti ketë flokët e gjata si më parë. Kësaj here ajo i ka prerë mjaft shumë dhe i ka ngjyrosur në të zezë. Pas këtij ndryshimi drastik në look nga Zaimina, ajo...

 • Era Istrefi Bashkë Me Capital T-Në

  Era Istrefi Bashkë Me Capital T-Në

  Këngëtarja Era Istrefi motra e këngëtares Nora Istrefi, ka postuar një foto me reperin e njohur Capital T në faqen e saj në Facebook. Capo së fundmi ka bërë publike këngë të ndryshme duke përfshirë këtu edhe projektin “Prishtinali” në...

RadioNacional.Al by powered by WordPress