Radio Nacional Live

 • Adelina Tahiri I Do Të Gjithë

  Adelina Tahiri I Do Të Gjithë

  Këngëtarja Adelina Tahiri e shfrytëzon shumë mirë rrjetin social Facebook. Ajo më herët ka bërë publike një fotografi ku përshëndet të gjithë ata që e përcjellin në Facebook. Në mbishkrim të kësaj fotografie këngëtarja Tahiri ka thënë “Hellou my friends...

 • Capital T, Një Shembull I Mirë Apo I Keq

  Capital T, Një Shembull I Mirë Apo I Keq

  Trim Ademi apo i njohur ndryshe edhe si Capital T ka postuar një foto në rrjetin e tij social në facebook teksa i ka bashkangjitur edhe një mbishkrim shumë interesant. “Shembuj t’kqi sa t’dush, po si Kapo nuk ka!!!” –...

 • Gjystja: Përveç Sokolit Nuk Më Ka Prekur Asnjë Mashkull Tjetër

  Gjystja: Përveç Sokolit Nuk Më Ka Prekur Asnjë Mashkull Tjetër

  Kam qenë 15 vjeçe kur zemrën dhe gjithçka tjetër,me shpirt e zemër ia fala Sokolit tim me të cilin kam 20 vjet martesë dhe pa më prekur kurrë asnjë mashkull përveç tij- tregon Gjystja për Kosovaren. Pas shumë vitesh martese...

 • Adelina Tahiri, Nuk Mban Inate!

  Adelina Tahiri, Nuk Mban Inate!

  Këngëtarja Adelina Tahiri së fundmi ka qenë në qëndër të vëmendjes sa i përket jetës së saj private. U përfol së pari për një lidhje të re dashurie, se i mori të dashurin Anjeza Brankës, se u rrah nga ish...

 • Dj Blunt & Real 1, Fillojnë Tenisin

  Dj Blunt & Real 1, Fillojnë Tenisin

  Mesa duket shumë prej reperëve të estradës sonë ju pëlqen sporti. Dj Blunt & Real 1 mesa duket ju pëlqen shumë tenisi. Teksa kanë postuar një foto në Instagram dyshja shihen duke luajtur tenis. Edhe pse ata nuk janë veshur...

 • Capital T, Shfryhet Në Twitter

  Capital T, Shfryhet Në Twitter

  Rrjetet sociale përveç që e kanë lehtësuar komunikimin e fansave dhe të këngëtarëve, ato po përdoren edhe që këta të fundit t’i shprehin ndjenjat e tyre, qofshin ato pozitive apo negative. Një ‘shpërthim’ të ndjenjave e ka bërë edhe reperi...

 • Rikthehen “Etnon”

  Rikthehen “Etnon”

  Grupi Etnon kthehen pas një koheë te gjate për të performuar ne Prishtine me një atmosfere te zjarrte ne ndejën e organizuar për ndere te ditëlindjes se Jack Daniels, brenditë të njohur botërore. Vlenë te ceket qe Etnon për te...

 • Serbi- Shqipëri pa tifoza kuq e zi, Beogradi: S’garantojmë sigurinë

  Serbi- Shqipëri pa tifoza kuq e zi, Beogradi: S’garantojmë sigurinë

  Ajo që pritej ndodhi, Federata Serbe e Futbollit konfirmoi se autoritetet nuk garantojnë dot sigurinë e tifozëve shqiptarë në stadiumin Beogradit duke i mbyllur në këtë mënyrë dyert të gjithë kuqezinjve që kishin planifikuar ta ndiqnin nga afër këtë sfidë...

 • Vesa Luma Me Kifle

  Vesa Luma Me Kifle

  Sot në rrjetin social Instagram sot Vesa Luma ka ekspozuar disa fotografi, kështu duke treguar se ajo po gatuan kifle. Në fotografinë e parë Vesa ka shkruar si mbititull “Kiflet e mia”, duke bërë të ditur për fansat e saj...

 • Lyrical Son, Një Milioner!

  Lyrical Son, Një Milioner!

  Lyrical Son është pa dyshim një ndër rep artistët më të mirë që ka muzika shqiptare, koncertet e ndryshme gjatë verës dhe puna e tij muzikore jo vetëm që e vërtetojnë këtë por sjellin edhe të ardhura të mira nga...

RadioNacional.Al by powered by WordPress