Radio Nacional Live

 • Vesa Luma: “Dukem E Qetë, Por Skena Dhe Sporti Më Tjetërson”

  Vesa Luma: “Dukem E Qetë, Por Skena Dhe Sporti Më Tjetërson”

  Nuk ka fjalë për ta përshkruar, vlen sa një mijë fjalë një foto e saj, magjia që ajo sjell. Mjafton të thuash sy jeshilë, si smerald dhe fytyra mermer. Por padyshim, nuk ka sesi të jetë ndryshe, sepse përpos bukurisë,...

 • Kaos Dhe Elvana: “1, 2, 3 Puthe!”

  Kaos Dhe Elvana: “1, 2, 3 Puthe!”

  Elvana Gjata prej disa ditësh ka falenduar fansat e saj të cilët kanë bërë foto me shprehjen e këngës së saj “1, 2, 3 Puthe!”. Fotot të cilat kanë qënë të shumta por edhe video të ndryshme, Elvana i ka...

 • Elgit Doda, Rezarta Shkurta Dhe “Mandolina”

  Elgit Doda, Rezarta Shkurta Dhe “Mandolina”

  Këngëtari Elgit Doda ka vendosur të tërheqë vemendjen e fansave duke publikuar në profilin e tij në Facebook disa foto teksa shfaqet i përqafuar me modelen Elena Dibra krejtësisht të zhveshur. Fotot janë realizuar nga këngëtarja Rezarta Shkurta. Modelja është...

 • Dhurata Ahmetaj: “Në Kosovë Nuk Ka Gazetarë Të Vërtetë”

  Dhurata Ahmetaj: “Në Kosovë Nuk Ka Gazetarë Të Vërtetë”

  Këngëtarja seksi, Dhurata Ahmetaj, ka vazhduar që të shkaktojë “probleme”. Ajo është treguar vulgare me gazetarët dhe aspak miqësore, kur u pyet për zhveshjet në klipin “If You Like It” dhe nëse ato do të përsëriten në klipet tjera. Pasi...

 • Korab Shaqiri I Thotë Tunës: “Ik Se Na Prishe Muzikën, E Paturp!”

  Korab Shaqiri I Thotë Tunës: “Ik Se Na Prishe Muzikën, E Paturp!”

  Sa herë ke kënduar “në vendin tënd” (në Shkup)? ASNJËHERË!!! IK se na prishe muzikën, e PATURP’, ishin këto fjalët të cilat këngëtari i njohur kosovar, Korab Shaqiri, ia ka drejtuar Altuna Sejdiut, në postimin e tij në Facebook. E...

 • Zanfina, Gati Projekti I Ri

  Zanfina, Gati Projekti I Ri

  Zanfina Ismaili së fundmi është mjaft e angazhuar me projektin e saj më të ri të cilin po mundohet ta sjellë në treg. Nëpërmjet disa fotove në rrjete sociale ajo ka paraljmëruar se shumë shpejt do sjellë diçka të re...

 • Afërdita Dreshaj Merr Dhuratën Për Ditëlindje

  Afërdita Dreshaj Merr Dhuratën Për Ditëlindje

  Aferdita Dreshaj ka surprizuar fansat e saj në Instagram teksa ka postuar një foto ku duket afër një makinë të shtrenjtë të bardhë me një fjongo të kuqe. Bukuroshja ka treguar se kjo është një dhuratë e të dashurit të...

 • Elina Duni Publikon Videoklipin “Pamundësi”

  Elina Duni Publikon Videoklipin “Pamundësi”

  Njërës prej këngëve të albumit të saj “Muza e Zezë”, këngëtarja shqiptare i ka realizuar edhe një videoklip te veçantë. Ky videoklip sipas këngëtares, është xhiruar gjatë rrugëtimit të saj me tren nga koncerti në koncert dhe është bërë vetëm...

 • Korab Shaqiri Puth Të Dashurën Lulu

  Korab Shaqiri Puth Të Dashurën Lulu

  Kantautori i njohur Korab Shaqiri tashmë nuk e fsheh dashurinë e tij me diezajneren nga Tetova, Lulkacela Jashari. Ai në një foto të postuar vetëm pak minuta në faqen e tij zyrtare shkëmben puthje duke e shpërndarë atë edhe me...

 • Dhurata: “Normal Që Bashkë Me Lëvdatat, Vijnë Edhe Kritikat”

  Dhurata: “Normal Që Bashkë Me Lëvdatat, Vijnë Edhe Kritikat”

    Ajo ka arritur që shumë shpejt të bëhet pjesë e shumë diskutimeve nëpër media. E kjo gjë ka ardhur menjëherë pas publikimit të këngës së saj ‘If You like it’ në të cilën Dhurata u paraqit sensuale e provokuese,...

RadioNacional.Al by powered by WordPress