Radio Nacional Live

 • Genta, Sërish Bjonde!

  Genta, Sërish Bjonde!

  Genta Ismajli, apo siç e quajmë ne “uragani” jonë ka poastuar një foto të re në rrjetin e saj social Instagram. Në këtë foto ajo shihet me një look krejt tjetër dhe të veçantë. Kësaj here këngëtarja flokët i ka...

 • Fjolla Godet “Zogun”

  Fjolla Godet “Zogun”

  Ka hedhur mjaft akuza të rënda në emisionin Top Show Magazine nga Alban Dudushi në Top Channel. Gjithçka filloi me një bisedë rreth tregut të tanishëm muzikor dhe fatkeqësisht u rikthyem prap tek “zogjtë”. Sipas Fjolla Morinës këngëtarja Altuna sejdiu...

 • Anjeza Branka, Mjaft Relax Për Veten

  Anjeza Branka, Mjaft Relax Për Veten

  Anjeza Branka duket sikur edhe pse nuk po shijon më jetën e dikurshme me bashkshortin e saj, ajo gjen mjaft kohë për vetën e saj. Nga postimet e saj në rrjetet sociale mund të kuptojmë se Anjeza ndihet mjaft mirë....

 • Vesa Përjeton Verën Më Të çmendur…

  Vesa Përjeton Verën Më Të çmendur…

  Këngëtarja prishtinase e cila po jeton dhe po vepron në Tiranë, Vesa Luma ka treguar se këtë vit e ka përjetuat verën më të çmendur ndonjëherë. Ajo ka treguar se po ashtu ka njohur shumë miq, ka provuar eksperienca të...

 • Z.Flamur Buçpapaj President i Nacional Grup dhe Tplani sh.p.k ne takim me Ambasadorin e Shteteve te Bashkuara te Amerikes ne Tirane Z.Alexander Arvizu
 • Bleona Qereti Takohet Me Sabri Fejzullahun…

  Bleona Qereti Takohet Me Sabri Fejzullahun…

  Është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, ajo vazhdimisht poston foto teksa shihet në shoqërinë e shumë miqve, kolegëve dhe fansave të saj. Së fundmi ka postuar një foto teksa shihet me “legjendën” e saj të gjallë, këngëtarin e madh Sabri...

 • Afërdita Dreshaj Largohet Nga New York

  Afërdita Dreshaj Largohet Nga New York

  Një nga këngëtaret më seksi të skenës muzikore shqipe, Afërdita Dreshaj i ka dhënë fund udhëtimit të saj disa ditor që e kishte në qytetin e New Yorkut. Këtë gjë këngëtarja e ka konfirmuar përmes një postimi të bërë në...

 • Labi Nisi Aksionin E Dhurimit Të Gjakut

  Labi Nisi Aksionin E Dhurimit Të Gjakut

  Duke mos dashur ta pranojë sfidën për ‘Ice Bullet Challenge’, ka krijuar një ide tjetër për t’i ndihmuar qytetarët. Është ky këngëtari Labinot Tahiri, i cili ka filluar iniciativën për dhurimin e gjakut nga njerëzit vullnetarë. E këtë aksion e...

 • Argjentina, E Dhënë Pas Kafshëve

  Argjentina, E Dhënë Pas Kafshëve

  Argjentina Ramosaj është njëra ndër këngëtaret e cila sapo ka hedhur hapat e parë ka fituar zemrat e publikut. Edhe pse ka kohë që nuk ka sjellë projekte të reja muzikore, bukuroshja nga Deçani është vazhdimisht mjaft aktive në internet....

 • Hakerat sulm Kryeministrisë, thirrje për protesta masive. Ja lista e kërkesave të “RedAnons_AL”

  Hakerat sulm Kryeministrisë, thirrje për protesta masive. Ja lista e kërkesave të “RedAnons_AL”

  Hakerohet faqja online e Kryeministrisë. Grupi i hakersave të njohur si ‘RedAnons_AL’ kanë sulmuar faqen zyrtare të kryeministrisë në internet, ndërsa bëjnë thirrje për protesta masive. “I bejme thirrje shoqerise civile te angazhohet ne protesta masive. Te protestojme per rritjen...

RadioNacional.Al by powered by WordPress