Radio Nacional Live

 • Elvana, Ndan Të Njëjtën Stiliste Me Nicki Minaj

  Elvana, Ndan Të Njëjtën Stiliste Me Nicki Minaj

  Është e vërtetë! Këngëtarja e suksesshme shqiptare Elvana Gjata do të ketë një veshje nga kreatorja e famshme Ekaterina Kukhareva, e njohur si stilistja e këngëtares Nicki Minaj. Stilistja e njohur edhe më parë kishte bashkpunuar me këngëtarë shqiptarë, Besa...

 • Soni Malaj, E Lumtur Në Krah Të Mirkos!

  Soni Malaj, E Lumtur Në Krah Të Mirkos!

  E filluan lidhjen e tyre në dancing With the Stars, më pas u martuan, dhe ja ku janë edhe sot! Duket se çifti Soni Malaj dhe Mirko Lukareni janë më të lumtur se kurrë. Nëpërmjet disa fotove të postuara nga...

 • Aurela Gaçe, Kërkon Të Rimartohet Sërish

  Aurela Gaçe, Kërkon Të Rimartohet Sërish

  Aurela Gaçe nuk e ka fshehur aspak dëshirën se do të donte të rimartoheshe sërish, kjo për të veshur fustanin e bardhë. E ndodhur para një fustani të bardhë, ajo teksa ka marrë një pozë ka shprehur edhe dëshirën në...

 • “Shfryn” Besniku

  “Shfryn” Besniku

  Këngëtari i hitit “Prishtinali” Besnik Canolli aka 2PO2 duket se është i pakënaqur me gjendjen politike në Kosovë. Nëpërmjet një postimi në twitter ai nxorri gjithë “mllefin” e tij nda gjendjes aktuale. “E di Qe Nuk Jam Kompetent Per Te...

 • Argjentina Ramosaj Në Greqi Me Familjen E Të Dashurit

  Argjentina Ramosaj Në Greqi Me Familjen E Të Dashurit

  Tashmë lidhja e Argjentina Ramosajt dhe Dugi Fetahut është bërë mëse publike. Dyshja, prej disa muajsh janë duke e jetuar një romancë të bukur. Në fillim u munduan që këtë lidhje ta mbanin të fshehur, por nuk është se u...

 • Nora Istrefi, Kthehet Nga Muaji I Mjaltit

  Nora Istrefi, Kthehet Nga Muaji I Mjaltit

  Këngëterja Nora istrefi pa dyshim mbetet një ndër trupat më seksi të estradës. Së fundmi nëpërmjet një fotoje të postuar në rrjetin e saj social në instagram këngëtarja shihet me një linjë të bukur trupore. Kemi mësuar se ajo është...

 • Miriam Cani Nuk I Preferon Takat

  Miriam Cani Nuk I Preferon Takat

  Është pa dyshim një nga këngëtaret më të lezetshme që ka tregu jonë. Është dhe hsumë simpatike por gjatësia e vogël duket se i shkakton herë pas here probleme në paraqitje. Është e detyruar që në shumicën e rasteve të...

 • Elvana Gjata, Së Shpejti Me Album Të Ri

  Elvana Gjata, Së Shpejti Me Album Të Ri

  Elvana Gjata, këngëtarja e njohur nga Shqipëria është duke punuar në disa projekte të reja muzikore. Mësojmë se këngëtarja aktulisht pu punon në studion e ThreeDots për nxjerrjen e albumit të saj të 3-të. Ende nuk dihen detajet e albumit,...

 • Nrg Band Synon Tregun Gjerman

  Nrg Band Synon Tregun Gjerman

  i grup u themelua në vitin 2000 dhe në gjithë këtë periudhë kohore ata arritën te njëri ndër ‘pop bendet’ më të kërkuara në skenën muzikore shqipe. Janë këta djelmoshat e grupit ‘NRG Band’ të cilët janë të angazhuar maksimalisht...

 • Me Kë është E Lidhur Rona?

  Me Kë është E Lidhur Rona?

  Dita e saj është e ngarkuar, pasi ajo nuk merret vetëm me muzikën, por edhe me një mori punësh dhe aktivitetesh. Rona Nishliu kohen e lirë e kalon nën shoqërinë e miqve të paktë që ka. Duket natyrë më e...

RadioNacional.Al by powered by WordPress