Radio Nacional Live

 • Vihet në dyshim financimi për Rrugën e Arbërit

  Vihet në dyshim financimi për Rrugën e Arbërit

  Financimi i Rrugës së Arbërit, arteries që do të lidhë Tiranën me Dibrën dhe Maqedoninë, është vënë në dyshim. “Exim Bank”, banka që ishte ofruar për të financuar rrugën, besohet se është tërhequr nga projekti. Qeveria shqiptare është vënë në...

 • Varfëria, shqiptarët konsumojnë më pak për ushqime

  Varfëria, shqiptarët konsumojnë më pak për ushqime

  breitling replica watches replica watches swiss rolex replica rolex replica watches breitling replica watches rolex replica siwss rolex replica rolex replica watches Manchester United football shirts England football shirts Arsenal football shirts Chelsea football shirts Real Madrid football shirts Northern...

 • Diplomati kosovar: E turpshme, FSHF nuk u dha bileta liderëve të Kosovës

  Diplomati kosovar: E turpshme, FSHF nuk u dha bileta liderëve të Kosovës

  breitling replica watches replica watches swiss rolex replica rolex replica watches breitling replica watches rolex replica siwss rolex replica rolex replica watches Manchester United football shirts England football shirts Arsenal football shirts Chelsea football shirts Real Madrid football shirts Northern...

 • Denoncimi i PD: Veliaj emëron përgjegjës në terren për tatimet të dënuarin për plagosje

  Denoncimi i PD: Veliaj emëron përgjegjës në terren për tatimet të dënuarin për plagosje

  breitling replica watches replica watches swiss rolex replica rolex replica watches breitling replica watches rolex replica siwss rolex replica rolex replica watches Manchester United football shirts England football shirts Arsenal football shirts Chelsea football shirts Real Madrid football shirts Northern...

 • Servet Pëllumbi: Koalicioni, copa biznesi për njerëzit e vet, duhen ndryshime në qeveri

  Servet Pëllumbi: Koalicioni, copa biznesi për njerëzit e vet, duhen ndryshime në qeveri

  breitling replica watches replica watches swiss rolex replica rolex replica watches breitling replica watches rolex replica siwss rolex replica rolex replica watches Manchester United football shirts England football shirts Arsenal football shirts Chelsea football shirts Real Madrid football shirts Northern...

 • Lindita Nikolla, edhe këtë vit qindra mijëra euro tek dy-tre universitete private

  Lindita Nikolla, edhe këtë vit qindra mijëra euro tek dy-tre universitete private

  breitling replica watches replica watches swiss rolex replica rolex replica watches breitling replica watches rolex replica siwss rolex replica rolex replica watches Manchester United football shirts England football shirts Arsenal football shirts Chelsea football shirts Real Madrid football shirts Northern...

 • Rruga drejt Gjermanisë, nisin aplikimet për infermierët

  Rruga drejt Gjermanisë, nisin aplikimet për infermierët

  Të gjithë ata infermierë që duan të punësohen në Gjermani, mund të aplikojnë pranë Urdhrit të Infermierëve të Shqipërisë, deri në datën 10 tetor 2015. Kjo, falë negocimit që është duke kryer me një kompani gjermane për punësimin e infermierëve...

 • Tifozët Kuq e Zi paralajmërojnë Ramën dhe Dukën: Mos i hidhni benzinë zjarrit!

  Tifozët Kuq e Zi paralajmërojnë Ramën dhe Dukën: Mos i hidhni benzinë zjarrit!

  Në prag të ndeshjes me Serbinë grupimi “Tifozët Kuq e Zi” paralajmërojnë kryeministrin Rama dhe kreun e FSHF-së, Armando Duka, që të tregohen të kujdesshëm me masat që po marrin sepse në këtë mënyrë po fyejnë tifozët shqiptarë. Ata akuzojnë...

 • Arrestohet sekretarja elektorale e ministres Harito

  Arrestohet sekretarja elektorale e ministres Harito

  29-vjecarja, Amarilda Leka e arrestuar ditën e sotme për korrupsion ka qenë sekretare elekotorale e Milena Haritos, aktualisht ministre e Inovacionit. Ajo është punësuar në vitin 2014 në Gjykatën e Krimeve të Rënda. Leka u arrestua me akuzën e mashtrimit....

 • Deputeti Tom Doshi, i dënuar në Durrës kur hetues ishte Spartak Braho

  Deputeti Tom Doshi, i dënuar në Durrës kur hetues ishte Spartak Braho

  Deputeti Tom Doshi rezulton të jetë dënuar dy herë në kohën e komunzimit. Dënimet publikuara nga gazeta dita bëjnë fjalë për vitet 80 dhe janë gjykuar në Durrës, ku deputeti i sotëm Spartak Braho ka qenë hetues. Dokumentat nuk flasin...

RadioNacional.Al by powered by WordPress