41800
Afërdita Dreshaj duket se është nxehur paralel me nxehjen e motit dhe ardhjen e pranverës.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare ka realizuar një set të ri të fotografive, ku shfaqet me të brendshme.

Fotografitë seksi, të cilat janë kapur përmes objektivit të fotografit Veton Osmani, bukuroshja nga Mali i Zi i ka postuar në rrjetet sociale.

Afërdita ka një kohë të gjatë që nuk është zhveshur, derisa tashmë një kohë të gjatë i ka munguar edhe skenës shqiptare, pasi jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku është në lidhje me hokeistin çek Jakub Kindl.