Nora Istrefi dhe i dashuri i saj Roberti siç duket po kalojnë një kohë të bukur së bashku. Këngëtarja ka postuar në Instagramin e saj një foto në breg të detit ku tregon gjimnastikën që po bën me të dashurin e saj.

Ditë më parë Nora ka postuar një foto në Instagram teksa është fotografuar bashkë me shoqet në breg të detit të cilat janë kapur për krahu dhe janë hedhur lart. “#summertime #summertime #summerfun”, kishte shkruar Nora në foto.