luana-e-marina-vjollca-636x358

Të bukura, seksi dhe ndër motrat më të famshme në Shqipëri. Marina dhe Luana Vjollca kanë realizuar së fundmi një set të ri fotografik, ku shfaqen mahnitëse.

Motrat bionde kanë pozuar para aparatit për Artan Korenicën me veshje dimërore dhe i kanë lënë gojëhapur të gjithë fansat e tyre.

Vajzat për momentin janë të angazhuara në emisionet përkatëse në “Top Channel” dhe herë pas here udhëtojnë në vende të ndryshme të botës.