basha-c1200x600_0

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha do të takohet mbrëmjen e sotme në orën 19:45 në Hotel Rogner me Përfaqësuesen e Lartë të BE-së Federica Mogherinin.

Përfaqësuesja e Lartë e BE-së për Punët e Jashtme dhe Politikat e Sigurisë si dhe Zëvendës Presidentja e Komisionit Evropian Federica Mogherini, ka nisur axhendën e takimeve në Tiranë.