Mirjam

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar së fundmi në rrjetin e saj social në isntagram një foto ku shihet e tëra pa make up. Fotoja siç duket është realizuar në maiknën e saj, e siç shihet ajo duket e bukur edhe pa make up. Fansat e kanë përgëzuar këngëtaren për look-un dhe guximin që ka ndërmmarrë për ta ndarë me fansat.