Mirjam

Është pa dyshim një nga këngëtaret më të lezetshme që ka tregu jonë. Është dhe hsumë simpatike por gjatësia e vogël duket se i shkakton herë pas here probleme në paraqitje.

Është e detyruar që në shumicën e rasteve të qëndrojë në taka shumë të larta për të qenë sa më glamuroze dhe elegante.

Miriam ka publikuar një foto në Instagram teksa shihet në evenimentin “Fernsehgarten” ne ZDF pa taka. Ajo i ka zabthur ato për të qenë sa më komode dhe për tu dhuruar autografe fansave të saj të shumtë.

”Pas shfaqes “Fernsehgarten” ne ZDF. Raporti im me kepucet e larta?? I shkeeelqyer siç shihet… Vellait tim natyriiisht qe nuk mund t’i shpetonte ky detaj” – ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos në Instagram.