Dafi

Këngëtarja Dafina Zeqiri së fundmi është tejet e ngarkuar me projektet muzikore. Ajo po përpiqet që të sjelli në treg videoklipin “njenjë tjetër” si dhe bashkpunimin e saj me reperin nga Peja, Gjiko.

Pavarësisht gjithçkaje këngëtarja duket se e ka shfrytëzuar vikendin edhe për të pushuar, pasi që ka postuar një foto në instagram teksa shihet në shtrat, e sapo zgjuar nga gjumi duke përshëndetur fansat e saj!