Rep artsiti i njohur Lyrical Son, karshi sukseseve të një pas njëshme në karrierën e tij muzikore, ai asnjëherë nuk lë anash familjen dhe të dashurën e tij.

Kohë pas kohe, Festim Arifi apo Lyrical Son siç e njeh masa, poston foto të familjes, ndërsa së fundmi për herë të parë ai ka bërë bashkë dy të dashurat e tij, nënën dhe të fejuarën në një foto.

E kjo fotografi normal që nuk kaloj pa u vërejtur nga fansat e shumtë të rep artistit të cilët, poshtë fotos lanë qindra komente të bukura dedikuar reperit dhe familjes së tij. Lyrical Son së shpejti do t’i jap fund beqarisë.